Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lampión kam se podíváš

1. 12. 2013

Dne 31. 10. 2013 večer v 18.00 hodin se sešli všichni příznivci lampiónů před Hořickou radnicí a po krátké informaci se průvod vydal Škroupovou ulicí okolo Sportovního zařízení, přes Smetanovy sady kolem invalidovny na kopec Gothard. Byl to již druhý ročník pořádaný klubem Maják Hořice a s příjemným hřejivým pocitem na srdci musím říci, že se účastnilo ještě více lidí než v loňském roce.

Na kopci čekalo na děti strašidýlko Josífek a ti odvážní dostali sladkou odměnu. Po loňské zkušenosti měl Josífek připravenou opravdu hromadu sladkostí, a kdo si pro odměnu přišel tak dostal a dostalo se na všechny.

Na konci tak náročné svítivé procházky a za podpory všech, kteří jednohlasně odpočítali a tím dali pokyn panu Elcnerovi, byl odpálen velkolepý ohňostroj. Nad rozzářenou oblohou žasli nejen děti, ale i většina dospělých a to potvrzuje i potlesk, který se rozezněl po poslední  z odpálených světlic.

                Tato akce by se neuskutečnila bez finanční podpory Města Hořice, organizačního zabezpečení členů Klubu Maják Hořice, bezpečnostní podpory Městských strážníků. Svým hlasem a silami přispěl pan Kamil Kašparovský a slyšet by nebyl, pokud by nám paní Voborová nezapůjčila aparaturu. Všem moc děkujeme za pomoc a rádi bychom poděkovali všem, kteří přispěli Josífkovi do kasičky na vánoční besídku pro naše dětské členy.

Jsme šťastní, že letošní lampiónový průvod byl tak úžasný a to díky vám všem, kteří jste pomohli a hlavně díky vám, kteří jste se účastnili. Takže příští rok na lampiónovém průvodu nashledanou.

                                                                                                                               Helena Hindrová

www.klubmajak.cz

 

nbsp;

 

Náhledy fotografií ze složky Říjen 2013 - Lampiónový průvod